Charitativní kampaň „Místo u vánočního stolu“

Skrze vánoční kampaň jsou pozváni děti z nejchudších částí světa ke štědrovečerní večeři, a to prostřednictvím dárkového poukazu.

Charitativní organizace Mary's Meals, která sytí děti v nejchudších částech světa, pořádá během adventu kampaň s názvem „Místo u vánočního stolu“. Zakoupením dárkového poukazu v hodnotě 459 Kč bude pozváno dítě k virtuálnímu vánočnímu stolu. Částka 459 Kč pokryje náklady na jedno školní jídlo denně pro jedno dítě na celý školní rok.

Dárkový poukaz je možné zakoupit na e-shopu organizace eshop.marysmeals.cz. Ten dárce obdrží buď v elektronické formě, tedy e-mailem, anebo tištěný doručený poštou.

Dnes aktuálně dodává Mary's Meals jídlo do škol pro více než 2 miliony dětí v devatenácti zemích světa.

Více informací o vánoční kampani se lze dozvědět na www.mistouvanocnihostolu.cz.

Charitativní organizace Mary's Meals zajišťuje programy školního stravování v nejchudších zemích světa. Daří se tak snižovat dětskou úmrtnost a díky vzdělání poskytovat dětem naději na lepší, plnohodnotný život. Aktivním zapojením dobrovolníků z řad místních obyvatela využitím lokálních surovin jsou provozní náklady velmi nízké a průměrná cena za jídlo pro jedno dítě na celý školní rok dosahuje částky 459 Kč.

Více informací naleznete na https://www.marysmeals.cz/kdo-jsme/media/o-nas, nebo Vám je sdělí tisková mluvčí.

Odkaz na knihovnu fotografií ke stažení https://www.marysmeals.cz/kdo-jsme/media/loga-a-fotografie-ke-stazeni.

 

Kontakt:

Mgr. Alžběta Boháčová
tisková mluvčí Mary’s Meals ČR

alzbeta.bohacova@marysmeals.org
+420 774 893 020