Sponzoruj školu

Pomozte nám nasytit více dětí tím, že se rozhodnete uhradit náklady na stravování pro celou školu.

Proč sponzorovat konkrétní školu?

Je to skvělý způsob, jak zaměřit svůj fundraising na konkrétní cíl, a zároveň pomoci zahrnout do​ školního stravovacího programu více dětí z nejchudších lokalit na světě.

Jednotlivci, školy i skupiny mohou být ve spojení se školami v MalawiLibérii, Keni a Zambii, Cílová finanční částka je stanovena podle počtu zapsaných dětí, pak už je to na vás! 

550 Kč  x počet zapsaných žáků = stravování pro celou školu.

Pouhých 550 korun zajistí stravování programem Mary’s Meals pro jedno dítě po celý rok. Budete překvapeni, jak rychle se vám podaří získat takové množství finančních darů, jaké změní vyhlídky celé školy. 

Obousměrné spojení

Podporovatelé iniciativy Sponzoruj školu dostávají pravidelné informace o tom, jaké děti dělají pokroky. Současně je na stěně jídelny vymalován nápis dle vlastního výběru.

Tento nápis je každodenní připomínkou toho, že jídlo, které mění dětské životy, je darem od vás. Je i ujištěním, že si tyto děti zaslouží úspěšnou budoucnost.

O školách tímto způsobem podporovaných z České republiky se můžete dočíst na stránce České školy.  Budete-li se chtít připojit k tomuto programu, kontaktujte naši pobočku

Mládež pro Mary’s Meals

Když se pět náctiletých dívek ze Santa Barbary ve Spojených Státech dozvědělo o Mary’s Meals, rozhodly se uskutečnit krok, který navždy změnil jejich životy.

K zapojení se do projektu Sponzoruj školu je inspiroval film ​Child 31​. Od té doby neúnavně pracují na vybírání finančních darů k nasycení 1 000 dětí po dobu celého roku. A to byl pro Franee Barthel, Kalinu Burns, Bellu Darke, Briannu Doyle a Angelu Penza teprve začátek.

Kalina říká: “Mary’s Meals mě motivovalo dát se na tuto úžasnou cestu, a mám obrovskou radost, že jí mohu  sdílet se svými čtyřmi kamarádkami.”

Sleduj Teens for Mary’s Meals.