Chceme rozšířit naše školní stravování k dalším dětem v Etiopii, kde vážný nedostatek potravin hrozí přerůst v hladomor.

Udělejte si to jako doma!

Právě procházíte českým webem, ale naše rodina sahá přes celý svět.

Abyste se ujistili, že podporujete místní organizaci Mary's Meals, vyberte prosím svou zemi ze seznamu níže.

Pokud svou zemi nemůžete vidět, nebojte se! Můžete použít naše mezinárodní stránky.

Staňte se pravidelným dárcem

Mary’s Meals

Staňte se pravidelným dárcem

Jídlo podávané ve školách má moc měnit životy. Díky pravidelným dárcům se nám daří naplňovat vizi, že žádné dítě nebude hladovět.

Pravidelné dary mění dětské osudy

Během více než 20 let činnosti jsme se mnohokrát přesvědčili, jak zásadně může jídlo podávané ve školách změnit životní osudy dětí žijících v chudobě. Pravidelné dary nám umožňují dodržet slib dětem, jimž pomáháme a zároveň plánovat budoucnost. Jestliže pravidelně (ať už jednou za měsíc nebo jednou za rok) přispíváte na podporu práce Mary’s Meals, dáváte nám možnost s důvěrou plánovat růst tohoto celosvětového hnutí, na jehož pomoc stále čekají miliony dětí. Díky Vám můžeme program školního stravování rozšířit do dalších škol k dalším hladovějícím dětem.

Mary’s Meals
Mary’s Meals

Proč se k nám přidat

Když se stanete pravidelným dárcem:

  • Pomůžete nám dodržet slib daný dětem, které jsou již do našeho programu zařazeny. Zároveň můžeme plánovat rozšiřování našeho školního stravovacího programu do dalších škol. 
  • Jestliže společně s Vaším darem obdržíme i kontaktní údaje a zejména Vaši e-mailovou adresu, zařadíme Vás mezi ty, kdo nejméně jednou za čtvrt roku dostávají zprávy o naší činnosti v Česku i v programových zemích.


Pomozte nám s důvěrou rozvíjet celosvětové hnutí lidí, kteří stejně jako my věří, že ve světě, kde je dostatek jídla pro všechny, by žádné dítě nemělo hladovět. 

 

 

2 429 182 dětí

 

 

Podáváme jídlo ve školách 2 429 182 dětem. Pomozte nám dosáhnout milníku 3 milionů a změnit dětské životy k lepšímu.

Závazek pro Mary’s Meals umožňuje splnit slib hladovým dětem. A pro dítě, které má každodenní záruku jídla, nejsou naše malé skutky lásky vůbec malé.

Magnus MacFarlane-Barrow, zakladatel a generální ředitel Mary’s Meals

Jídlo mění osudy

Společně dokážeme něco změnit