MOVE FOR HOPE

Sportuj od 1. do 30. dubna 2023 pro děti ze školy Nambo!

Zaregistruj se, začni běhat, provozovat aktivní chůzi nebo jezdit na kole. Pomůžeš tak nasytit 1 083 dětí ze základní školy Nambo v Malawi.

I ten nejmenší krůček se počítá!

Jak to funguje?

1. Zaregistruj se jako jednotlivec, skupina nebo škola a uhraď startovné, viz modrá tabulka. Už zaplacením startovného reálně pomáháš, protože každých 550 Kč zajistí školní stravování na celý rok pro jedno dítě ze školy Nambo. Skupiny i jednotlivci zaregistrováni do 5. dubna, budou zařazeni do slosování o 2 lístky na benefiční koncert Hudba pro uši i duši.

2. Sportuj a nezapomeň zapisovat zdolané vzdálenosti. Každý tvůj kilometr bude proplacen díky štědrým sponzorům.

3. Kolik pro děti získáš pohybem? Za 1 km běhu nebo aktivní chůze (např. s holemi) pošlou sponzoři dětem 3 Kč. Kilometr jízdy na kole bude vyvážen jednou korunou. Všechny tyto peníze budou společně se startovným věnovány na jídlo dětem ve škole Nambo.

Komu pomůžeš?

Veškerý výtěžek akce (startovné + sponzory uhrazené kilometry) je určen pro 1 083 dětí, které navštěvují školu Nambo v regionu Mzuzu v Malawi. Děti zde chodí do 1. – 8. třídy, učí se v 6 místnostech a na dalších 2 místech pod stromy v areálu školy. K dispozici mají 20 suchých záchodů, místo vyhrazené pro sport a studnu v blízkosti kuchyně.

Nambo je „česká škola“. To znamená, že stravování je zde financováno výhradně příspěvky dárců z České republiky. Je to ale i velký závazek. Na provoz stravování totiž potřebujeme každý rok vybrat 595 650 Kč.

 

Každý tvůj kilometr se počítá!