Bouda, která krmí milion dětí

Pořiďte si knihu a seznamte se s poutavým příběhem Mary’s Meals.

Zakoupením tištěné verze knihy na našem charitativním e-shopu ZDE přispějete rovněž na stravu dítěte ve škole.

V elektronické podobě je k dispozici ke stažení zdarma jako e-kniha a audiokniha:

 

Bouda, která krmí milion dětí - ekniha

(ePub, Mobi, pdf - 18 MB)

 

Bouda, která krmí milion dětí - audiokniha

(mp3 - 573 MB)

Bylo to v malé kůlně v Dalmally v regionu Argyll v roce 1992. Magnus zde vyhlásil sbírku na humanitární pomoc pro jednorázovou cestu do občanskou válkou sužované Bosny a Hercegoviny. Co následovalo další týdny, měsíce i roky překvapilo nejen Magnuse, ale též inspirovalo desítky tisíc lidí po celém světě, aby se připojili k hnutí, které by jednoho dne mohlo ukončit hladovění dětí.  

Bouda, která krmí milion dětí popisuje, co se na této pozoruhodné cestě dosud událo.

Poznejte lidi, kteří nás inspirovali a pomohli tomuto dílu růst.  Přečtěte si o malých skutcích lásky, bez kterých by to nebylo možné. Dozvíte se, že práce Mary’s Meals je pouze na začátku, protože ve světě je dalších 61 milionů dětí, které nechodí do školy.

Poslechněte si, co Magnus říká o této inspirující knize v našem novém traileru. Sdílejte ho s přáteli a rodinou - tím pomůžete šířit povědomí o této knize.

Open quote mark Někomu možná připadá zvláštní, snad i hloupé ponechat ústředí celosvětově působící organizace v téhle naklánějící se a dlouhým užíváním opotřebované boudě kdesi v odlehlé části Skotska. Být pod touhle střechou mně ale pomáhá nezapomenout na to, jak a proč jsem s touhle prací začal. Close quote mark
Magnus MacFarlane-Barrow, Bouda, která krmí milion dětí

Četli jste knížku a chcete se s ostatními podělit o svoje dojmy? Stručnou recenzi můžete zveřejnit na Facebookové stránce o knize v záložce Recenze.