Nápady na fundraising

Každý má možnost nám pomoci nasytit další dítě, které ještě nedostává pokrmy Mary’s Meals, a to tím, 
že se zapojí do získávání finančních prostředků pro naše dílo.

Nejste si jisti, kde začít? Přinášíme nápady, které se osvědčily jiným dobrovolníkům a podporovatelům v České republice. Mnoho tipů, jak začít, najdete také na stránce Dobrovolnictví

Zadání fundraisingové výzvy na darujme.cz

Budete mít narozeniny, chystáte svatbu nebo někdo z vašich blízkých bude mít významné výročí? Anebo připravujete společenskou, kulturní či sportovní událost? To všechno může být příležitost k získání prostředků pro Mary’s  Meals! Vytvořte dárcovskou výzvu na portálu darujme.cz a vyzvěte své blízké k její podpoře!

Dobročinné tržiště - když věci a služby pomáhají

Darujte věc či službu těm, co na oplátku darují finance Vaší oblíbené dobročinné organizaci. Více informací na davam.cz

Staňte se „sponzorem“ celé školy

Máme příklady již několika dobrovolníků (Příběhy fundraisingu), kteří se zapojili do získávání prostředků pro jídlo Mary’s Meals pro celou vybranou školu. Pokud v sobě najdete tuto kuráž, pak neváhejte kontaktovat naši pobočku na info@marysmeals.cz a my vám rádi pomůžeme s výběrem konkrétní základní školy. Taková škola má obvykle kolem 1 000 žáků (může to však být i méně nebo podstatně více). Obvykle se fundraising na takovou školu odehrává v kruhu vašeho zaměstnání, sportovních, společenských nebo duchovních aktivit – zkrátka v prostředí, kde máte kolem sebe více lidí, které by tato myšlenka oslovila a spojila, a společnými silami pak můžete takovou školu financovat. Samozřejmě vám také přidělíme jedinečný variabilní symbol a průběžně vás informujeme o stavu vaší sbírky. Vaše skupina pak může tuto školu sama pojmenovat. („české školy“). Pro „vaši“ školu vám může být také přidělen speciální odkaz v rámci zadání výzvy na darujme.cz a ten pak lze jednoduše sdílet.

Vzdejte se narozeninových dárků ve prospěch Mary’s Meals

Pořádáte čas od času narozeninovou “párty“ nebo oslavu? Možná si říkáte, že už většinu věcí v životě máte, a rádi byste svojí oslavou pomohli někomu, kdo to potřebuje víc. Můžete proto svým přátelům navrhnout, že místo toho, aby kupovali dárky pro Vás, mohou přispět do kasičky Mary’s Meals na jídlo pro děti. Tento druh pomoci je velmi oblíbenou formou fundraisingu.

Další kroky  

Jakmile budete vědět, jakou akci chcete zorganizovat, napište nám. Můžeme vám poskytnout propagační materiály a také se rádi dozvíme přímo z terénu, jaké rozličné fundraisingové akce dobrovolníci Mary’s Meals uskutečňují. Navíc se tím i vy můžete stát inspirací pro druhé. 

Rádi vás vybavíme informačními a propagačními materiály, které se vám mohou hodit. 

Pokud potřebujete naši podporu, obraťte se na nás info@marysmeals.cz a my vám rádi pomůžeme