Pozvěte letos ke Štědrovečerní večeři jedno hladovějící dítě.

Stejně jako minulý rok, i o těchto Vánocích můžete svým blízkým věnovat dárek, který přináší naději dětem v nejchudších regionech světa. 

Zatímco štědrovečerní večeře vyjde v České republice na tisíce korun, v  chudých zemích je možné za částku 459 Kč zajistit roční školní stravování jednomu hladovějícímu školákovi. Prostřením jednoho či více pomyslných talířů u svého stolu darujete naději na lepší budoucnost, protože dítě, které nehladoví, se lépe učí.  

Počet talířů, které jsme ke dni 31. 12. 2022 společně zajistili:


3292
 

Jak se zapojit?

Při nakoupení jednoho či více talířů od nás obdržíte dárkový poukaz. Na našem e-shopu si můžete vybrat ze dvou způsobů doručení – elektronický dárkový poukaz dorazí po zpracování na váš email, tištěný necháme zaslat poštou až k vám domů.

Tištěné poukazy objednané na e-shopu do pondělí 19. prosince k vám dojdou před Štědrým dnem. Elektronický poukaz Vám přijde na e-mail obratem po připsání Vaší platby.

Počet talířů našeho virtuálního stolu se aktualizuje vždy jednou za den, proto se neznepokojujte, když se číslo nezvýší okamžitě po vaší platbě.