Benefiční koncert PSO & Tomáš Klus

8. května od 19:00 v Zoner BOBYHALL
Sportovní 559/2a, Brno-Královo Pole

Police Symphony Orchestra & Tomáš Klus
Hudba pro uši i pro duši
benefiční koncert pro Mary’s Meals
moderuje Michael Schmidt

Police Symphony Orchestra, mladý nadšenecký orchestr z Police nad Metují, a Tomáš Klus, populární písničkář, textař a skladatel. Již poněkolikáté se potkají na jednom pódiu – tentokrát při neobyčejném benefičním projektu.

Celý výtěžek koncertu bude věnován na dílo Mary’s Meals. Zakoupením vstupenky za 550 Kč, 1 100 Kč nebo 1 650 Kč zajistí návštěvníci stravování pro jedno, dvě nebo tři děti na celý školní rok. A protože veškeré náklady na uspořádání akce jsou plně hrazeny ze soukromých zdrojů, hudební zážitek diváků se stoprocentně promění v naději na lepší budoucnost pro děti, které jídlo podávané ve škole motivuje k pravidelné školní docházce. Koncert je pořádán u příležitosti 5. výročí vzniku české pobočky a návštěvy Magnuse MacFarlane-Barrowa, který bude na akci osobně přítomen.

Sál bude otevřen již od 18:00. Přibližná délka koncertu je 90 minut bez přestávky.

Koncert bude živě přenášet TV Noe.

Realizace koncertu je spolufinancována Jihomoravským krajem.
 

Místo konání

Odkaz na mapu místa.

Detail akce na webu Zoner BOBYHALL.

 

Jak se na místo dostanete, když přijedete

Autem

V bezprostředním okolí Zoner BOBYHALL (Bobycentrum) je velký počet parkovacích míst, příjezd z ulice Sportovní nebo Drobného, a to v parčíku, který k Zoner BOBYHALL přiléhá z jižní strany a v okolí nepoužívaného sousedícího stadionu. Na 3 hodiny zdarma se dá zaparkovat i v nákupním centru Královo Pole. Určitě ale uděláte dobře, když si pro poklidný příjezd a uvedení na místo v sále vymezíte časovou rezervu cca 30 i více minut před začátkem, abyste vše v klidu stihli. Je potřeba mít na paměti, že se koncert bude živě přenášet na TV Noe, takže se začíná přesně a hledat potmě místa v obrovském sále Zoner BOBYHALL není úplně snadný úkol.

Vlakem

Od hlavního vlakového nádraží tramvají č. 1 (směr Řečkovice) na zastávku Hrnčířská (5. zastávka od hl. nádraží, jízda cca 10 minut). Z Hrnčířské pěšky 10 minut ulicí Rybníček (cca 600 metrů) k Zoner BOBYHALL na adrese Sportovní 559/2a. Viz pěší trasa od zastávky k hale. Ideální spoj z hlavního nádraží najdete na stránkách IDOS. Jízdenky si můžete koupit přímo ve voze pomocí bezkontaktní platební karty, jak popisují stránky DPMB.

Autobusem

Jestliže přijedete autobusem na ÚAN Zvonařka, je nejjednodušší projít pěšky obchodním centrem Vaňkovka a poté podchodem pod hlavním železničním nádražím. Viz zde zachycená pěší trasa, která zabere cca 10 až 15 minut. Dále pokračujte z tramvajové zastávky u hlavního nádraží stejně jako v případě příjezdu vlakem (viz výše).


 

Plakát koncertu ke stažení