S radostí Vám představujeme nový film Mary’s Meals, Láska nezná hranic, ve kterém účinkuje hollywoodský herec Gerard Butler.

Pojďte společně s Gerardem zažít jeho mnohá dobrodružství , ke kterým stačilo, aby na chvíli vyměnil záři Hollywoodu za školní lavice na Haiti a v Libérii. Celý film je navíc protkaný příběhy dětí, dobrovolníků, učitelů a rodičů, bez kterých by Mary’s Meals nemohlo fungovat.

Doufáme, že se vám Láska nezná hranic bude líbit stejně jako nám!

Film ke zhlédnutí

Přehrát nyní

Naše pomoc na Haiti a v Libérii během pandemie Covid-19

V rámci opatření proti šíření pandemie jsou školy, kde bychom obyčejně podávali naše jídla zavřeny. Proto pracujeme s místními komunitami, abychom k dětem dostali jídlo do jejich domovů.

Na Haiti, například v Gonaïves, Port-au Prince, Mirebalais nebo v Hinche, jsme pro rodiče připravili potravinové balíčky, které si mohou vyzvednout v místních školách. Během výdeje je kladen důraz na dostatečné odstupy a hygienu.

Mary’s Meals Libérie za pomoci místních dobrovolníků donáší potravinové balíčky přímo do rodin dětí, co by za normálních okolností chodily do školy.

Podělte se s přáteli

Sdílejte tento film na sociálních sítích, řekněte o něm svům přátelům nebo si ho pusťte s rodinou. Čím více lidí se do Mary’s Meals zapojí, tím více dětem budeme moci společně pomáhat.

S Vaší pomocí můžeme nadále působit i v této náročné době.

Darujte