Filantropie

Mary’s Meals usiluje o budování pevných a trvalých vztahů s významnými dárci, fondy a nadacemi, kteří jsou schopni nás podporovat neuvěřitelně štědrými dary.

Jaký dopad může mít váš dar

Tyto zásadní dary nám umožňují rozšiřovat naši pomoc k stále více dětem v chudých komunitách – rozdávají naději, nasytí hladové, a propagují vzdělávání a umožňují  zachovávat lidskou důstojnost.  Umožňují nám také plánovat dopředu, šířit naši pomoc rychleji  a vše dělat efektivněji.

Díky našemu primárnímu zaměření na školní stravování jsme schopni dosáhnout prvotřídní efektivity a účinnosti. Naším závazkem je udržovat provozní náklady co nejnižší, a proto jsme schopni využít minimálně 93% všech darů na charitativní činnost. To spolu s  naším důrazem na důsledně vedený monitoring všech programů znamená, že nám můžete věřit, že s vašimi dary naložíme co nejlépe.

Budeme vám nesmírně vděční za jakoukoliv podporu, ať už se rozhodnete věnovat obecný dar, který poslouží v místech kde je nejvíce potřeba, nebo pokud chcete přispět na konkrétní školu, kterou sponsoruje česká pobočka, kontaktujte nás na info@marysmeals.cz. 

Zůstaňte v obraze

Náš tým je připraven zodpovědět jakékoliv vaše otázky a pomoci vám s rozhodnutím, jaký projekt podpořit.

V rámci naší spolupráce s významnými dárci, fondy a nadacemi se Mary’s Meals svědomitě věnuje zprostředkovávání smysluplného přehledu pomocí pravidelných zpráv a nejnovějších událostí. Tam, kde je to vhodné, jsme schopni zprostředkovat návštěvu místa působení projektu, aby bylo možné na vlastní oči vidět, jak tyto dary mění životy.

Pro více informací o tom, jak nás můžete podpořit prostřednictvím svého fondu, nadace, společnosti, nebo významného individuálního daru, můžete kontaktovat naši pobočku v České republice na telefonu +420 703 685 407, e-mailem info@marysmeals.cz, nebo osobně v Brně na adrese Okružní 843/9a, 638 00 Brno, č. sbírkového účtu: 44 10 277/ 0100.

Udělejte další krok a ozvěte se nám.