Darujte na památku zesnulého

Dát naději těm nejchudším dětem může být vhodným uctěním památky toho, koho jsme milovali.

Jsou lidé, kteří by rádi uctili památku milované osoby nějakým darem.

Peníze lze vybrat během smutečního obřadu, častěji ale přes fundraising​.

Babiččin odkaz

Matka Kathryn Lumb, Eileen, si přála, aby si její dcera uvědomovala důležitost pomoci jiným lidem. Tyto hodnoty pak Kathryn sdílela i se svými dětmi​.

Řekla svým dvěma dcerám o Mary’s Meals, a společně se rozhodly začít vybírat dary prostřednictvím prodeje svých starých hraček a knih.

Když babička Eileen v 86 letech zemřela, Kathryn a její dcery se rozhodly poslat nám všechny dary shromážděné během pohřbu.

„Zavolala jsem Mary’s Meals, abychom prodiskutovali možnosti,” říká Kathryn, „a rozhodli jsme se, že zaplatíme roční stravovací program v malé škole Namitalala Primary v jižní Blantyre.  Naše maminka tam má na zdi plaketu se svým jménem. My pokračujeme ve fundraisingu, abychom se mohli postarat o výživu celé školy opět příští rok.” 

Sponzorování školy

Naše iniciativa ​Sponzoruj školu​ umožňuje podporovatelům pokrýt náklady stravovacího programu v určité škole na celý rok a uctít tak odkaz jejich milované osoby. 

Na stěně jídelny může být umístěn nápis dle vašeho výběru. Bude tak každý den dětem na očích ve chvíli, kdy dostanou jídlo, které mění jejich životy.