Magnusovo osobní svědectví, 11. 5. Praha

Druhá možnost, jak se s Magnusem osobně potkat v Praze a vyslechnout si  jeho  svědectví o vzniku a poslání organizace Mary's Meals. Po Magnusově poselství, které bude překládat Kateřina Lachmanová, následuje prostor pro otázky posluchačů. 

O hudební doprovod se postará písničkář Pavel Helan.

Přijďte strávit tento inspirativní večer 11. května od 19:00 do Komunitního centra Matky Terezy v Praze - Hájích. Vstup volný.

Na konci večera bude uspořádána autogramiáda knih Bouda, která krmí miliony dětí a nové Magnusovy publikace Štědrost a dobročinnost.

Místo konání akce

Komunitním centru Matky Terezy, U Modré školy 1, Praha 11 – Háje

Odkaz na mapu místa

 

Jak se na místo dostanete, když přijedete

Autem

Parkovací možnosti v okolí Komunitního centra jsou omezené. Přímo před budovou je malé parkoviště, které by mělo být k dispozici pouze pro návštěvníky centra a velmi blízko je i parkoviště Černockého. Parkovací místo ale naleznete spíše v okolních ulicích, které nejsou nijak „zónovány“. Pro poklidný příjezd, vyhledání volného parkovacího místa a dojití od auta k centru si proto nechejte rezervu cca 15 minut před začátkem.

Vlakem nebo autobusem

Komunitní centrum Matky Terezy se nachází přímo u metra linky C, stanice „Háje". Ideální spoj z hlavního nádraží najdete na stránkách IDOS. Kde a jak si lze koupit jízdenky se můžete dozvědět na stránkách PID.

Praha - program ke stažení