Magnusovo osobní svědectví, 10. 5. Praha

První ze dvou možností, jak se s Magnusem osobně potkat v Praze a vyslechnout si jeho svědectví o vzniku a poslání organizace Mary's Meals. Po Magnusově poselství, které bude překládat Kateřina Lachmanová, následuje prostor pro otázky posluchačů.

O hudební doprovod se postará písničkář Pavel Helan.

Přijďte strávit tento inspirativní večer 10. května od 19:20 do Kostela sv. Terezie od Dítěte Ježíše, Praha – Kobylisy. Vstup volný.

Místo konání akce

Kostel sv. Terezie od Dítěte Ježíše, Kobyliské náměstí 1000/1 Praha – Kobylisy.

Odkaz na mapu místa

 

Jak se na místo dostanete, když přijedete

Autem

Parkování v okolních ulicích je limitováno barevnými zónami (jsou vidět i na výše uvedeném odkazu místa na Mapy.cz). Pravidla parkování v zónách najdete na stránkách Technické správy komunikací hl. m. Prahy. Za parkování je možné platit online

Pro poklidný příjezd, vyhledání volného parkovacího místa a dojití od auta ke kostelu si proto nechejte rezervu cca 15 minut před začátkem. 

Vlakem nebo autobusem

Kostel sv. Terezie od Dítěte Ježíše se nachází přímo u metra linky C, stanice „Kobylisy", eskalátory směrem Kobyliské náměstí.  

Ideální spoj z hlavního nádraží najdete na stránkách IDOS. Kde a jak si lze koupit jízdenky se můžete dozvědět na stránkách PID

Praha - program ke stažení