Magnus, náš zakladatel, posílá poděkování všem "tetičkám" a "strýcům", díky nimž může Mary's Meals existovat.

Magnus MacFarlane-Barrow
Magnus MacFarlane-Barrow
Zakladatel Mary's Meals

1 425 013 dětí se dnes najedlo díky Mary’s Meals!

Snadno bychom se mohli ztratit v takhle velkých číslech. Zvlášť když mnoho z těchto dětí je v místech chaosu a utrpení: uprostřed konfliktu v Jižním Sudánu, v horách na Haiti, ve válkou zničených ulicích Sýrie, v džungli Džárkhandu v Indii nebo na Madagaskaru, kde ve frontě na jído stojí děti ani ne osmileté.

Pětiletý Cyrus potřebuje pomoc, aby neztratil naději. Téměř o celou rodinu přišel během hrůzné epidemie Eboly. Ujala se ho jeho prateta Musa a to navzdory svému věku a chudobě. Dneska o ní každý mluví jako o jeho babičce. 

Rodiny v Libérii mají mnoho podob. Touha postarat se o ty, kteří to potřebují, je tady nejdůležitější. Každé ráno mu sice nemůže dát snídani, ale posílá ho do školy, kde dostane jídlo od Mary's Meals.  Musa o Cyrovi říká: "Chtěla bych pro něj to nejlepší. Bohudíky za to, že se vzděláním bude mít v budoucnu šanci."

A tak malý Cyrus není ztracený. Počítá se s ním  - a i my ho počítáme mezi těch mnoho dětí, které jedí Mary's Meals.

Jiné děti na Mary's Meals ještě čekají. I s nimi se počítá, i když ještě nepoznali lásku někoho, kdo má starostlivé srdce. Ať už je to teta Musa nebo někdo z velké dálky jako jste  vy - skvělé "tetičky" a "strýcové" těchto hladovějících děti.

Díky vám za to. Modlím se za to, aby s vaší pomocí jich mnoho dalších mohlo poznat, jak velká a úžasná je naše rodina Mary's Meals.