Pestrá příloha v Katolickém týdeníku

Tento týden vychází  pestrá osmistránková příloha o Mary's Meals v Katolickém týdeníku č. 15/2019. Je určena nejen lidem, kteří o Mary’s Meals ještě nikdy neslyšeli, ale i těm, kteří se už svými malými skutky lásky k našemu mezinárodnímu hnutí připojili. Příloha je plodem týmové práce lidí, kteří věří, že každý z nás má dostatek schopností či prostředků, aby mohl zmírnit utrpení hladovějících dětí na této zemi.

Můžete si přečíst příběh vzniku hnutí Mary's Meals, i jeho stručnou historii, nebo se skrze srdečná osobní svědectví seznámit s českými dobrovolníky.  Dále jsme pro Vás zařadili exkluzivní rozhovory s manželkou Magnuse, Julie MacFarlane-Barrow,  a biskupem Dominicem Kimengichem z Keni. Dozvíte se také o vzniku pobočky v České republice a o projektech, které v současné době podporujeme.

Open quote mark Kde je Mary’s Meals, tam jsou děti zdravé, aktivní a šťastné. Jejich rodiče jsou také šťastní, když vidí, že jejich děti mají co jíst. Vrací jim důstojnost, protože žádný rodič přece nechce, aby jeho dítě hladovělo či nemohlo chodit do školy. Close quote mark
Biskup Dominic, Keňa

Příloha ke stažení v pdf:

Přidejte se k rodině Mary's Meals a pomáhejte spolu s námi